Úvod / Správy / Košice / A-tím DPMK Košice víťazom turnaja Slovakia Open Cup 2014

A-tím DPMK Košice víťazom turnaja Slovakia Open Cup 2014

Celkovým víťazom nohejbalového turnaja mužov s názvom Slovakia Open Cup 2014, ktorý sa uskutočnil počas víkendu v Slovenskej Ľupči, sa stali hráči A-tímu DPMK Košice. “Dopravári” v zložení Ján Brutovský, Milan Ižol, Ladislav Stupák, Patrik Havrila si vo finále poradili s NK ´99 Trebišov hladko 3:0 na sety. V konkurencii 15 družstiev klasifikovali na konečnej 3. priečke NO KAC Jednota Košice.

Jedno stretnutie sa hralo systémom zápasov dvojíc a trojíc, vždy na dva dopady. Najskôr sa uskutočnil jeden set v trojiciach, následne v dvojiciach a potom opäť jeden set v “trojkách.” Keď niektoré z družstiev viedlo 3:0 na sety, stretnutie sa ukončilo. V prípade, že bol stav 2:1, pokračovalo sa v súboji zápasom dvojíc. Po štyroch odohraných setoch mohla byť aj remíza 2:2.

“Klasický” Slovenský pohár mužov v nohejbale sa uskutoční koncom marca v Humennom, pôjde o jubilejný 40. ročník.

Výsledky duelov o konečné umiestnenie na nohejbalovom turnaji mužov s názvom Slovakia Open Cup 2014 v Slovenskej Ľupči:

Semifinále:
NK DPMK Košice “A” – NO KAC Jednota Košice 2:2 (8, -10, 4, -9)
NK DPMK Košice “B” – NK ´99 Trebišov 1:3 (-12, 14, -6, -7)

O 3. miesto:
NO KAC Jednota Košice – NK DPMK Košice “B” 3:0 (9, 6, 9)

Finále:
NK DPMK Košice “A” – NK ´99 Trebišov 3:0 (8, 9, 9)

Konečné poradie: 1. NK DPMK Košice “A” (Ján Brutovský, Milan Ižol, Ladislav Stupák, Patrik Havrila)
2. NK ´99 Trebišov 3:0 (Maroš Kubica, Radoslav Kostrub, Lukáš Bezeg, Ján Hanik)
3. NO KAC Jednota Košice (Silven Galus, Igor Hulín, Marek Hulín)
4. NK DPMK Košice “B”