Úvod / Krimi / Alkohol za volantom úradoval, opitý šofér vrazil do stĺpa

Alkohol za volantom úradoval, opitý šofér vrazil do stĺpa

Opitý šofér ohrozoval okolie aj pri Obišovciach v okrese Košice-okolie. Štyridsaťštyriročný vodič Fabie prešiel v zákrute do protismeru a spätným zrkadlom zachytil zrkadlo na protiidúcej Octavii.

BRATISLAVA/KOŠICE 23. februára (WEBNOVINY) – Podgurážený šofér narazil do telefónneho stĺpa. Nehoda sa stala v nedeľu po polnoci v obci Rochovce v Rožňavskom okrese. Štyridsaťsedemročný vodič Felicie zrejme v neprimeranej rýchlosti vrazil do stĺpa vedľa cesty. Auto po náraze odhodilo späť na vozovku a následne zišlo z cesty. Ako agentúru SITA informoval košický policajný hovorca Alexander Szabó, vodičovi policajti namerali 1,92 promile alkoholu. Vodič Fabie prešiel v zákrute do protismeru.

Opitý šofér úradoval aj pri Obišovciach v okrese Košice-okolie. Štyridsaťštyriročný vodič Fabie prešiel v zákrute do protismeru a spätným zrkadlom zachytil zrkadlo na protiidúcej Octavii. Vinník z miesta ušiel, policajti ho našli na benzínke na diaľnici Prešov-Košice. Zistili mu 2,06 promile. Škody na Octavii vyčíslili na 400 a na Fabii 20 eur.

Vodič Renaultu jazdil so zapnutými diaľkovými svetlami. Alkoholom posilneného šoféra sa pokúsili zastaviť aj policajti v Zemianskych Kopčanoch v okrese Michalovce. Vodič Renaultu Megane jazdil so zapnutými diaľkovými svetlami. Šofér na znamenia policajtov nereagoval, začal cúvať a odbočil na mostík pred rodinným domom. Nafúkal 1,42 promile. Alkohol namerali aj 19-ročného vodičovi BMW 525. Zastavili ho v Sobranciach. Mladík mal 1,5 promile. Vodiči čelia obvineniam z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Foto: wikipedia

O Tomáš

Zanechajte názor

Vaša emailová adresa nebude publikovaná. Povinné *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hore