Úvod / Zvieratá / Kozy spásli cudzí pozemok, ich majiteľ už čelí obvineniam

Kozy spásli cudzí pozemok, ich majiteľ už čelí obvineniam

kozaKuriózny prípad riešia policajti na východe Slovenska.

Na viac ako sedemárovej parcele v katastri obce Skároš v okrese Košice-okolie spásli kozy cudzí pozemok. Zodpovedný za tento čin je 47-ročný muž, ktorého obvinili z poškodzovania cudzej veci.

Obvinený muž totiž svoje zvieratá riadne nezabezpečil.
Ako informoval košický policajný hovorca Alexander Szabó, spasením trávy spôsobili miestnej firme škodu za takmer tisíc eur.
Obvinenému mužovi v prípade dokázania viny hrozí až rok za mrežami.

O admin

Tvorba webstránok, eshopov a portálov za najvýhodnejšie ceny už do dvoch dní. Medzi referencie okrem iného patrí aj portál mestoKosice.sk, na ktorom sa nachádzate. Kontakt info@mestokosice.sk.