Úvod / Správy / Košice / Lucia Šoralová vystúpi v máji v troch slovenských mestách

Lucia Šoralová vystúpi v máji v troch slovenských mestách

Speváčka sa spolu s kapelou La Alma predstaví v Poprade, Prešove a Žiline

Slovenská speváčka Lucia Šoralová vystúpi v máji v troch slovenských mestách. Interpretka sa spolu s kapelou La Alma predstaví v Poprade, Prešove a Žiline v rámci Šansónových večerov Lucie Šoralovej & La Alma.

Počas koncertov zaznejú skladby Hany Hegerovej, Zuzany Navarovej, Michala Horáčka či Jara Filipa, ale tiež piesne zo speváčkinho ostatného albumu O lásce, cti a kuráži (2012), vďaka ktorému ju kritika označila za “pokračovateľku Hany Hegerovej a budúcnosť českého šansónu”. Okrem spomínaných miest sa fanúšikovia a fanúšičky speváčky žijúcej v Prahe môžu tešiť aj na skôr potvrdené koncerty v Trenčíne, Levoči, Košiciach a vo Zvolene.

Lucia Šoralová v minulosti účinkovala v muzikáloch Vlasy, Krysař, Dracula, Hamlet či Johanka z Arku a na divadelných projektoch spolupracovala s Danielom Landom či so spomínaným Michalom Horáčkom. V roku 2002 vydala prvý sólový album Zblízka a o tri roky ďalší s názvom Púšť, na ktorom spolupracovala aj s iránsko-švédskym spevákom Arashom.

Termíny Šansónových večerov Lucie Šoralovej & La Alma:
6. marca, 19:00 – Trenčín, Piano club
7. marca, 19:00 – Zvolen, Dom kultúry Podborová