Úvod / Správy / Prešovský kraj / Majstrovstvá Prešova v sánkovaní sa odkladajú o týždeň

Majstrovstvá Prešova v sánkovaní sa odkladajú o týždeň

Už tento víkend, 2. februára, sa mali na kopci Bikoš v Prešove uskutočniť majstrovstvá Prešova v sánkovaní. Pre prudké oteplenie a nevyhovujúce snehové podmienky organizátori podujatia OZ Otvorená dielňa rozhodli, že podujatie odložia na 9. februára so začiatkom o 12:00.
Ako informovala hovorkyňa prešovskej radnice Jana Jurčišinová, na súťažných kategóriách sa nič nemení. Rýchlostný zjazd bude rozdelený na sólové a skupinové jazdy, ale aj na dve vekové kategórie – do 15 rokov a nad 15 rokov. Ďalšou z kategórií je umelecký dojem, v ktorom sa bude hodnotiť štýl a prevedenie jazdy, ale napríklad aj maska. Súťažiaci môžu zabodovať aj špeciálne upravenými či „vytuningovanými“ sánkami alebo výberom originálneho spúšťadla. Kto nemá odvahu spúšťať sa na sánkach, môže vymyslieť básničku o sánkovačke.

 

SITA :: 1.2.2013 :: Foto sxc

O admin

Tvorba webstránok, eshopov a portálov za najvýhodnejšie ceny už do dvoch dní. Medzi referencie okrem iného patrí aj portál mestoKosice.sk, na ktorom sa nachádzate. Kontakt info@mestokosice.sk.

Zanechajte názor

Vaša emailová adresa nebude publikovaná. Povinné *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hore