Úvod / Krimi / Mladík bodal chlapca na ulici, hrozí mu až 12 rokov väzenia

Mladík bodal chlapca na ulici, hrozí mu až 12 rokov väzenia

Santoku_knifeBrutálny útok sa stal v obci Prakovce v Gelnickom okrese a predchádzalo mu nedorozumenie. Chlapec sa bude liečiť zo zranení dva mesiace.

BRATISLAVA/KOŠICE 3. februára (WEBNOVINY) – Polícia vyšetruje surový prípad z obce Prakovce v Gelnickom okrese.

V nedeľu večer tam miestny 22-ročný Ján viackrát bodol nožom 16-ročného chlapca z okresu Levoča, predchádzalo tomu nedorozumenie.

“Podľa predbežnej lekárskej správy mu spôsobil ťažké zranenie, liečiť sa bude dva mesiace,” uviedol košický policajný hovorca Alexander Szabó.

Gelnickí policajti Jána obvinili z ublíženia na zdraví a výtržníctva. Hrozí mu päť až dvanásť rokov za mrežami.

Zdroj: AhojSlovensko.sk, foto ilustračné

O Tomáš