Úvod / Správy / Košice / Octavia objala stĺp, dvaja sa zranili

Octavia objala stĺp, dvaja sa zranili

Octavia objala stĺp, dvaja sa zranili

Dvaja ľudia sa zranili, jedného museli z auta vystrihnúť hasiči.

K nehode došlo včera popoludní na Triede KVP v Košiciach, neďaleko tamojšej benzínky. Osobné auto Škoda Octavia údajne smerovalo na Sídlisko KVP, pričom z doposiaľ nezistených príčin zišlo mimo cesty a narazilo do stĺpa. Škodovka, ktorú šoféroval 28–ročný Erik F. doslova objala stĺp verejného osvetlenia. Na pomoc prišli hasiči.
„Po našom príchode už bola na mieste polícia a rýchla zdravotnícka pomoc. Jeden z posádky bol zakliesnený v aute, druhý sedel na sedadle. Oboch sme vybrali von, jedného zraneného sme museli vystrihnúť pomocou hydraulického náradia. Poskytli sme im predlekársku pomoc a pomohli naložiť do sanitky,“ povedali nám priamo na mieste košickí hasiči.
Podľa našich informácií obaja zranení komunikovali, boli pri vedomí. S vážnymi zraneniami, vrátane niekoľkých zlomenín, ich previezli do košickej nemocnice.
Počas dokumentovania dopravnej nehody došlo na tomto mieste k zrážke ďalších troch áut. Ich vodiči tvrdili, že sa nestihli vyhnúť autu svedkyne prvej dopravnej nehody a navzájom sa pozrážali.
Príčinu dopravnej nehody a mieru zavinenia vodiča vyšetruje polícia.

O Tomáš

Zanechajte názor

Vaša emailová adresa nebude publikovaná. Povinné *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hore