Úvod / Krimi / Opitý Košičan nezvládol riadenie, z miesta činu ušiel

Opitý Košičan nezvládol riadenie, z miesta činu ušiel

Focus_cmaxŠoférovi namerali 1,83 promile a skončil v policajnej cele aj s obvinením z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

BRATISLAVA/KOŠICE 10. februára (WEBNOVINY) – Opitý 50-ročný vodič Fordu Forcus C-MAX havaroval v obci Zdoba v okrese Košice-okolie. Košičan nezvládol riadenie a pred rodinným domom narazil do stĺpika bráničky a nádoby na odpad. Z miesta potom ušiel, no krátko nato ho policajti našli doma.

Ako agentúru SITA informoval košický policajný hovorca Alexander Szabó, šoférovi namerali 1,83 promile a skončil v policajnej cele aj s obvinením z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Ďalšieho podguráženého šoféra zastavila hliadka medzi obcami Strážne a Veľký Kamenec v Trebišovskom okrese.

Tridsaťročný vodič Opla Astra nafúkal 2,6 promile. Pri kontrole policajti navyše zistili, že má od začiatku roka uložený 40-mesačný zákaz jazdiť. Aj v tomto prípade skončil vodič s obvinením z ohrozovania pod vplyvom návykovej látky a marenia výkonu úradného rozhodnutia v policajnej cele.

Foto: ilustračné

O Tomáš

Zanechajte názor

Vaša emailová adresa nebude publikovaná. Povinné *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hore