Úvod / Správy / Prešovský kraj / Počas prázdnin školské bazény pre žiakov zadarmo

Počas prázdnin školské bazény pre žiakov zadarmo

Otvorený je tiež Ekopark, krajské múzeum pre prázdninujúce deti znížilo vstupné

Školské bazény v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Prešov sú počas tohto prázdninového týždňa k dispozícii školopovinným deťom a študentom do 18 rokov zdarma. Ide o bazén Delfín v Základnej škole na Májovom námestí na Sídlisku Sekčov a bazén Šťuka v Základnej škole na Ulici Mirka Nešpora, ktorý je na opačnej strane mesta na Sídlisku III. Deti základných škôl majú povolený vstup do bazénov len v sprievode dospelej osoby.

Deti sa počas jarných prázdnin môžu ísť pozrieť zadarmo na zvieratká do Ekoparku Holá hora, kde je k dispozícii aj detské ihrisko. Ústretovosť prejavili aj v Krajskom múzeu v Prešove, počas prázdnin tu majú deti vstup za 50 centov.