Úvod / Kultúra / Štyri dni plné zábavy

Štyri dni plné zábavy

Už viete o tom, že na Terase v Košiciach sa chystajú štyri dni plné zábavy? Určite by ste však na výborných programoch Mestskej časti Košice Západ nemali chýbať.

Všetko vypukne vo štvrtok 18.06.2015 ráno, kedy bude šanca prispieť svojou kvapkou krvi Detskej onkológii. V piatok 19.06.2015 môžete čas stráviť za „otvorenými dverami“ Miestneho úradu, kde rozprávkové bytosti usporiadajú rozprávkový sobáš, deti budú môcť v zastupiteľstve hlasovať za dôležité témy svojím pohľadom. Popoludnie a večer bude pred Galériou patriť tvorivým dielňam a koncertom – The Wave, Abborn show to Abba a mnohí ďalší. V sobotu dopoludnia Vás čakajú zabíjačkové hody, živá farma a mnoho atrakcií približujúcich vidiek.

Večer Terasa prináša ďalšiu dávku hudby a tanca, kde nebudú chýbať napríklad HuFu, Outbreak či Bon Jovi revival. V nedeľu uzavrie bohaté Dni Terasy ranná Wake Up Zumba s pokusom o zápis do knihy rekordov v počte tancujúcich a netradičný Beh letnou Terasou v bláznivom joggingu. Je toho ozaj požehnane a my tam veríme, že s Vami, nebudeme chýbať. Viac už aj teraz na www.kosicezapad.sk.

Zdroj: Akcie v Košiciach (facebook)

O Tomáš

Komentáre nie sú umožnené.

Hore