Úvod / Správy / Košice-okolie / Vo firme kradli traja zamestnanci, už čelia obvineniam

Vo firme kradli traja zamestnanci, už čelia obvineniam

Vyše 200-tisíc mosadzných a medených komponentov ukradli traja zamestnanci z firmy v obci Kechnec v okrese Košice-okolie. Tie slúžili na výrobu škrtiacich klapiek do áut. Časť ukradnutých vecí stihli predať, časť policajti zaistili.

Ako agentúru SITA informoval košický policajný hovorca Alexander Szabó, 35-ročného Martina a 25-ročného Juraja a rovnako starého Martina obvinili z krádeže. Škody, ktoré spôsobili, vyčíslili na 4 400 eur. V prípade dokázania viny môžu stráviť za mrežami šesť mesiacov až tri roky.