Home / Správy / Košice / Zoo pripravila program pre prázdninujúce deti

Zoo pripravila program pre prázdninujúce deti

Košická zoologická záhrada pripravila pre deti z východného Slovenska, ktorým sa dnes začali jarné prázdniny, atraktívny program. „Každý deň počas troch hodín sa im budú venovať odborníci zo sveta zoológie.
Okrem obľúbeného komentovaného kŕmenia tuleňov denne o 11. hodine to budú v pondelok a piatok ukážky vo výbehu levíc, ale napríklad aj prechádzka areálom ZOO s ponym shetlandským,“ informovala Eva Malešová z košickej zoo.

Deti si môžu z bohatého programu vybrať podľa ľubovôle návštevu chovných zariadení. Tento raz organizátori programu ponúkajú pavilón hydiny a malých šeliem, ale aj chovné zariadenie s ťavami dvojhrbými. Pre milovníkov koní to bude rozprávanie o reintrodukcii koňa Przewalského, na ktorej sa podieľa aj košická zoo. Školáci sa dozvedia aj o mláďatkách, špeciálne o Elektre a Mii – dvoch neposedných rysíčatách, ktoré sa narodili prvý raz v histórii tejto zoo.

V každodennej ponuke sú aj tvorivé dielne, súťaže o ceny, ale aj adrenalínové stretnutie s veľhadom kráľovským.

SITA :: 18.2.2013 :: Foto SXC

O Simon Cooper

Tvorba webstránok, eshopov a portálov za najvýhodnejšie ceny už do dvoch dní. Medzi referencie okrem iného patrí aj portál mestoKosice.sk, na ktorom sa nachádzate. Kontakt info@mestokosice.sk.

Zanechajte názor

Your email address will not be published. Povinné *

*


Fatal error: Call to undefined method DateTime::getTimestamp() in /home/ho003900/www_root/wp-content/plugins/mk-rating/inc/add_to_comment_form.php on line 21