Úvod / Správy / Košice / Zoo pripravila program pre prázdninujúce deti

Zoo pripravila program pre prázdninujúce deti

Košická zoologická záhrada pripravila pre deti z východného Slovenska, ktorým sa dnes začali jarné prázdniny, atraktívny program. „Každý deň počas troch hodín sa im budú venovať odborníci zo sveta zoológie.
Okrem obľúbeného komentovaného kŕmenia tuleňov denne o 11. hodine to budú v pondelok a piatok ukážky vo výbehu levíc, ale napríklad aj prechádzka areálom ZOO s ponym shetlandským,“ informovala Eva Malešová z košickej zoo.

Deti si môžu z bohatého programu vybrať podľa ľubovôle návštevu chovných zariadení. Tento raz organizátori programu ponúkajú pavilón hydiny a malých šeliem, ale aj chovné zariadenie s ťavami dvojhrbými. Pre milovníkov koní to bude rozprávanie o reintrodukcii koňa Przewalského, na ktorej sa podieľa aj košická zoo. Školáci sa dozvedia aj o mláďatkách, špeciálne o Elektre a Mii – dvoch neposedných rysíčatách, ktoré sa narodili prvý raz v histórii tejto zoo.

V každodennej ponuke sú aj tvorivé dielne, súťaže o ceny, ale aj adrenalínové stretnutie s veľhadom kráľovským.

SITA :: 18.2.2013 :: Foto SXC

O admin

Tvorba webstránok, eshopov a portálov za najvýhodnejšie ceny už do dvoch dní. Medzi referencie okrem iného patrí aj portál mestoKosice.sk, na ktorom sa nachádzate. Kontakt info@mestokosice.sk.

Zanechajte názor

Vaša emailová adresa nebude publikovaná. Povinné *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hore